"; ?>
Hlavní stránka * ZIMNÍ ZPÍVÁNÍ * Fotky * Přezdívky * Historie * Cancák * Z POSLEDNÍHO VAGÓNU * Kontakt

 Trampský pořad na internetovém Radiu Folk (radiofolk.cz). Radio Folk můžete naladit i na www.abradio.cz


Vagon trvá 60 minut a vysílá se v liché týdny:

v úterý od 14, 19 a 23 hodin

ve středu od 9 a 21 hodin

v sobotu v 9 hodin

v neděli v 23 hodin

Nejedná se o živé vysílání, všechny pořady jsou předtáčeny.

Některé pořady jsou tématicky zaměřené, v jiných se zase snažíme o co nejvíce muziky a méně povídání. Postupně vysíláme profily různých trampských kapel (i těch, co už neexistují), věnujeme se literární soutěži Trapsavec, trampským povídkám i poezii, představujeme cédéčka, pouštíme živé archivní nahrávky (např. méně známé ryvolovky). Nepravidelně zahrnujeme do pořadu rubriky Hráno po trampsku, Trampem po Internetu a Trampský úlet. Samozřejmě nezapomínáme na zprávy z trampského světa a soutěže o zajímavé ceny, jako například knihy, cédéčka nebo vstupenky na koncerty.

Doufáme, že si najdete čas a pořad si někdy poslechnete a budeme velmi rádi, když nám napíšete email nebo necháte vzkaz v cancáku, jak se vám pořad líbil nebo nelíbil. Taky budeme velice vděčni za vaše názory, nápady a hlavně tipy na kapely a písničky. Psát můžete kterémukoliv z tvůrců pořadu, Carmenovi nebo Bodlákovi nebo Evelíně, podle toho, kdo z nich vám připadá více trampský (viz foto, zleva Bodlák, Evelína, House, Carmen).
Těšíme se zejména na zprávy od mladých nadějných trampek (kluci) a  od mladých nadějných trampů (holky).

Jiří Lipka - Carmen      Jan Hokeš - Bodlák
(vandr@volny.cz)         (jhokes@seznam.cz)
ICQ 253-823-151
Eva Dohnálková - Evelína  malykulich@centrum.cz     

Písničky od (vašich) ohňů

Máte Vaši oblíbenou trampskou písničku? Jednu z těch, při které se vám vybaví něco co se stalo už strašně dávno nebo se stává dnes a denně? Napište nám o jakou písničku jde a pár řádek o tom, proč zrovna tahle je ta jedna je ona oblíbená. Písničku určitě zahrajeme v nejbližším Posledním vagonu i s vaším komentářem.

Prosíme trampské pořadatele a kapely, pište nám o vašich akcích či koncertech, které můžeme zveřejnit, rádi to uděláme. dále nabízíme možnost prostřednictvím našeho pořadu udělat soutěž o volné vstupenky na vaší akci či o CD které nám věnujete. Nadále nám posílejte vaše trampské písničky, časem je určitě pustíme (pošlete je poštou na CD nebo jako MP3 na naše emaily). Předem děkujeme!

V nejbližších Posledních vagonech uslyšíte: 

najdete na stránkách rádia Folk www.radiofolk.cz

 

 

 

 

 

page made by holka House, last change 9.4.9

Hlavní stránka Trempského zpívání na Střeláku Valid HTML 4.0!

NAVRCHOLU.cz